Trackman Range

Raadpleeg hier de kalender voor 2025. Er staan weer heel wat wedstrijden op het programma hier in Koksijde Golf ter Hille. 

De juniorwedstrijden in Koksijde Golf ter Hille zijn toegankelijk voor alle golfende jongeren onder de 18 jaar met een WHS index van 53 of lager.

  • Deze juniorwedstrijden worden gespeeld op de Hazebeekcourse, met uitzondering van het clubkampioenschap. Dit wordt gespeeld op de 18 holes Langeleedcourse. De Junioren met hcp>36 kunnen een officieus kampioenschap spelen op de Hazebeekcourse.
  • Junioren met WHS index tussen 45 en 53 spelen non qualifying en van aangepaste tees (verkorte holes om de spelvreugde te verhogen).

Ouders die willen meelopen met de allerkleinsten zijn altijd heel hartelijk welkom!

Deelnemen is winnen & elke junior krijgt bij de wedstrijd iets leuks. Er is meestal geen afzonderlijke prijsuitreiking, maar de wedstrijden tellen wel mee voor de Junior Trophy. Hoe meer wedstrijden je speelt hoe groter de kans dat je ook daar in de prijzen valt. 

Vanaf deelname aan drie van onze eigen juniorwedstrijden kom je in aanmerking voor de Junior Trophy. Lees hier alles over via een klik op deze link.

💥NIEUW 💥: Voor de junioren met handicap <36 richten we een nieuwe competitie in: King & Queen of Langeleedcourse. Hier nemen we jouw deelname aan de zondagse clubwedstrijden in rekening. We weerhouden je beste score bruto per hole (eclectic) en vanaf 3 deelnames doe je mee voor de prijzen. De winnaar & winnares worden gehuldigd op de Seasons Kick-Off in maart, net als winnaar en winnares van de Junior Trophy. En daarbuiten maak je natuurlijk ook gewoon kans bij de clubwedstrijden om in de prijzen te vallen van de prijzentafel die wordt aangeboden, dus DOUBLE WIN!

Heb je vragen over deelname aan wedstrijden in Koksijde Golf ter Hille of er buiten? Neem gerust contact op met minke.devroye@koksijde.be.