Trackman Range

De officiële site met de resultaten van de verschillende ontmoetingen vind je hier: Resultaten | Degroof Petercam Belgian interclubs

Of klik op de titel van de respectievelijke ploeg!


De interclubwedstrijden in de verschillende divisies zitten erop, met prachtige resultaten voor Koksijde Golf Ter Hille. 

Men I: met onze junioren, hcp <4,5 voor het eerst gestart dit jaar in Divisie 3 en al meteen gewonnen en gaan stijgen naar Divisie 2.

Men II: met hcp >4,5 gestart in Divisie 3 en ook gewonnen om zo te stijgen naar Divisie 2.

Men III: met hcp >8,5 gestart in Divisie 2 en jammer genoeg verloren en zakken naar Divisie 3.

Men IV: met hcp >12,5 gestart in Divisie 2 en gewonnen om zo te stijgen naar Divisie 1.

Ladies II: met hcp>10,5 gestart in Divisie 2 en gewonnen om zo te stijgen naar Divisie 1.

Ladies III: met hcp>16,5 gestart in Divisie 2 en gewonnen om zo te stijgen naar Divisie 1.

 Ik bedank alle captains en spelers die hebben meegeholpen om dergelijke mooie resultaten neer te zetten met mooie promoties erboven op, super gedaan PROFICIAT  !!!

 En nu kijken we uit naar de interclubwedstrijden van de Senioren die starten eind mei - begin juni, en daar nemen we deel met Men I en Men II en Ladies II. Hopelijk kunnen we terug mooie resultaten neerzetten.

En tot slot nemen onze junioren Boys U14 en Boys U18 ook deel aan de interclubwedstrijden die doorgaan van vanaf 19 augusuts, met ook hopelijk mooie resultaten.

We houden jullie hiervan op de hoogte na de wedstrijden.

Vele vriendelijke en sportieve groeten

Captain Luc Goeminne


Men I: Divisie 3, poule A

Ploegcaptain: Bernard Morel / Hosting Golfclub Mergelhof

  • Bernard Morel
  • Theodore Deswaef
  • Loic Goethals
  • Vic Dobbelaere
  • Antoine Goethals
  • Jules Delanghe
  • Jonas Legein

Teams

  • 13 april: Steenhoven - Koksijde: 1-4 gewonnen
  • 14 april: Steenpoel - Koksijde: 3-2 verloren
  • 20 april: Koksijde - Brabantse: 4-1 gewonnen
20240413 Interclub Men I - Divisie 3

Men II : Divisie 3, poule A

Ploegcaptain: Frederick Morel / Hosting Club: Golf de Louvain-la-Neuve

  • Bernard Lems
  • Andy Van Droogenbroek
  • Maarten Joossens
  • Guido Geeurinckx
  • Frederick Morel
  • Jamie Mogg
  • Cedric Sorgeloose 
  • Boris Bolle

Teams

  • 13 april: Koksijde - Millennium: 3-2 gewonnen
  • 14 april: Ragnies - Koksijde: 0-5 gewonnen
  • 20 april: Koksijde - Ardenne: 2-3 verloren
20240413 Interclub Men II - Divisie 3

Men III : Divisie 2, poule B

Ploegcaptain: Steven Decock / Hosting Club: Golf du Château de la Bawette

  • Charly Baert
  • Aäron Decock
  • Guy De Croocq
  • Jeroen Lenaerts
  • Patrick Noël
  • Frederik Staelens
  • Steven Decock

Teams

  • 13 april: Cleydael - Koksijde: 3-2 verloren
  • 14 april: Henri-Chapelle - Koksijde: 5-0 verloren
  • 20 april: Koksijde - Waregem: 3-2 gewonnen
20240413 Interclub Heren III - Divisie 2

Men IV : Divisie 2 , poule B

Ploegcaptain: Luc Goeminne / Hosting Club Golf & Business Association Kampenhout

  • Philippe Rousseau
  • Kurt Goethals
  • Paul Claeys
  • Renaud Vanderstricht
  • Frank Bolata
  • Sebastien Dejonghe
  • Luc Goeminne

Teams

  • 13 april: Drie Eycken - Koksijde: 0-3 gewonnen
  • 14 april: Hainaut - Koksijde: 0-3 gewonnen
  • 20 april: Koksijde - Enghien: 3-2 gewonnen
20240413 Interclub Men IV - Divisie 2

Ladies II : Divisie 2, poule A

Ploegcaptain: Martine Vermeersch / Royal Golf Club Oudenaarde

  • Bieke Dalle
  • Anne Saelen
  • Patricia Declercq
  • Nancy Vandoorne
  • Elise Mahieu
  • Heidi Vandewalle
  • Laurence Castel
  • Siska Gheeraert
  • Martine Vermeersch

Teams

  • 13 april: Koksijde - Brussels: 5-0 gewonnen
  • 14 april: Bruyere - Koksijde: 0-5 gewonnen (forfait)
  • 27 april: Koksijde - Millennium: 5-0 gewonnen
20240413 Interclub Ladies II - Divisie 2  foto 2

Ladies III : Divisie 2, poule C

Ploegcaptain: Christine Vroonen / Hosting Club Damme Golf & Country Club

  • Caroline Devos
  • Katrien Simoen
  • Virginie Pourbaix
  • Elke Van den Steen
  • Charlotte Vanderscheuren
  • Carla Tils
  • Lien Beyen
  • Nathalie Goosens
  • Mirgul Dewulf

Teams

  • 13 april: Puyenbroeck - Koksijde: 2-3 gewonnen
  • 14 april: Palingbeek - Koksijde: 3-2 verloren
  • 20 april: Koksijde - Ostend: 5-0 gewonnen
20240413 Interclub Ladies III - Divisie 2

Senior Men I

Ploegcaptain: Steven Decock


Senior Men II

Ploegcaptain: Luc Goeminne


Senior Ladies II

Ploegcaptain: Christine Vroonen


Junior Boys U14

Ploegcaptain: Emile Vermeersch


Junior Boys U18

Ploegcaptain: Emile Vermeersch