Trackman Range

Men I: Divisie 3, poule A

Ploegcaptain: Bernard Morel / Hosting Golfclub Mergelhof

  • Bernard Morel
  • Theodore Deswaef
  • Loic Goethals
  • Vic Dobbelaere
  • Antoine Goethals
  • Jules Delanghe
  • Jonas Legein

Teams

  • 13 april: Steenhoven - Koksijde: 1-4 gewonnen
  • 14 april: Steenpoel - Koksijde: 3-2 verloren
  • 20 april: Koksijde - Brabantse
20240413 Interclub Men I - Divisie 3

Men II : Divisie 3, poule A

Ploegcaptain: Frederick Morel / Hosting Club: Golf de Louvain-la-Neuve

  • Bernard Lems
  • Andy Van Droogenbroek
  • Maarten Joossens
  • Guido Geeurinckx
  • Frederick Morel
  • Jamie Mogg
  • Cedric Sorgeloose 
  • Boris Bolle

Teams

  • 13 april: Koksijde - Millennium: 3-2 gewonnen
  • 14 april: Ragnies - Koksijde: 0-5 gewonnen
  • 20 april: Koksijde - Ardenne
20240413 Interclub Men II - Divisie 3

Men III : Divisie 2, poule B

Ploegcaptain: Steven Decock / Hosting Club: Golf du Château de la Bawette

  • Charly Baert
  • Aäron Decock
  • Guy De Croocq
  • Jeroen Lenaerts
  • Patrick Noël
  • Frederik Staelens
  • Steven Decock

Teams

  • 13 april: Cleydael - Koksijde: 3-2 verloren
  • 14 april: Henri-Chapelle - Koksijde: 5-0 verloren
  • 20 april: Koksijde - Waregem
20240413 Interclub Heren III - Divisie 2

Men IV : Divisie 2 , poule B

Ploegcaptain: Luc Goeminne / Hosting Club Golf & Business Association Kampenhout

  • Philippe Rousseau
  • Kurt Goethals
  • Paul Claeys
  • Renaud Vanderstricht
  • Luc Goeminne

Teams

  • 13 april: Drie Eycken - Koksijde: 4-1 verloren
  • 14 april: Hainaut - Koksijde: 4-1 verloren
  • 20 april: Koksijde - Enghien
20240413 Interclub Men IV - Divisie 2

Ladies II : Divisie 2, poule A

Ploegcaptain: Martine Vermeersch / Royal Golf Club Oudenaarde

  • Bieke Dalle
  • Anne Saelen
  • Patricia Declercq
  • Nancy Vandoorne
  • Elise Mahieu
  • Heidi Vandewalle
  • Laurence Castel
  • Siska Gheeraert
  • Martine Vermeersch

Teams

  • 13 april: Koksijde - Brussels: 5-0 gewonnen
  • 14 april: Bruyere - Koksijde: 0-5 gewonnen (forfait)
  • 20 april: Koksijde - Millennium
20240413 Interclub Ladies II - Divisie 2  foto 2

Ladies III : Divisie 2, poule C

Ploegcaptain: Christine Vroonen / Hosting Club Damme Golf & Country Club

  • Caroline Devos
  • Katrien Simoen
  • Virginie Pourbaix
  • Elke Van den Steen
  • Charlotte Vanderscheuren
  • Carla Tils
  • Lien Beyen
  • Nathalie Goosens
  • Mirgul Dewulf

Teams

  • 13 april: Puyenbroeck - Koksijde: 2-3 gewonnen
  • 14 april: Palingbeek - Koksijde: 3-2 verloren
  • 20 april: Koksijde - Ostend
20240413 Interclub Ladies III - Divisie 2

Senior Men I

Ploegcaptain: Steven Decock


Senior Men II

Ploegcaptain: Luc Goeminne


Senior Ladies II

Ploegcaptain: Christine Vroonen


Junior Boys U14

Ploegcaptain: Emile Vermeersch


Junior Boys U18

Ploegcaptain: Emile Vermeersch