Printvriendelijke versie

Met verstomming geslagen vernamen we het droevige nieuws van het plotse overlijden van één van onze leden Kris Bouten (51).
Kris was samen met zijn partner Dominique Vermast lid van het eerste uur van Ter Hille. Hij was heel sportief en zijn grote passie was de zeilsport die hij al jaren binnen de schoot van het SYCOD beoefende. Naast het zeilen en fietsen, was hij de laatste jaren steeds meer gepassioneerd door het golfen. Samen met Dominique nam hij regelmatig deel aan onze clubwedstrijden.

We kenden Kris als zeer vastberaden, rustig, attent en goedlachs. Kris, je ging veel te vroeg. We gaan je heel hard missen.
We bieden Dominique en haar familie onze innige deelneming aan en wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijden.

De Sportieve Commissie en het Team van Koksijde Golf Ter Hille

Share
/

  Foutmelding

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in include_once() (regel 1120 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (regel 2396 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (regel 3161 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (regel 127 van /data/sites/web/benoitwolputbe/subsites/koksijdegolfterhille.be/sites/all/modules/ctools/ctools.module).